Wygląda dobrze
To pole jest wymagane

naglowek-odpady (szerokość: 750 / wysokość: 100)
 


Ulotka informacyjna do pobrania (160.33 KB, .pdf)

PRZYPOMINAMY WŁAŚCICIELOM NIERUCHOMOŚCI JEDNORODZINNYCH ORAZ NIEZAMIESZKAŁYCH O KONIECZNOŚCI WYSTAWIANIA W DNIU ODBIORU POJEMNIKA NA ODPADY LUB WORKA PRZED POSESJĘ (Z WYJĄTKIEM SYTUACJI, GDY POJEMNIKI LUB WORKI UMIEJSCOWIONE SĄ W MIEJSCU SPECJALNIE DO TEGO PRZEZNACZONYM, POSIADAJĄCYM OSOBNE WEJŚCIE, NP. ZASIEK).
 

Urząd Miejski w Chojnowie przypomina, że do 31 lipca 2023 r. właściciele nieruchomości niezamieszkałych, na których powstają odpady komunalne, mogą zdecydować o korzystaniu bądź nie, z miejskiego systemu gospodarowania odpadami. Gmina Miejska Chojnów przygotowuje się do ogłoszenia kolejnego przetargu na odbiór i transport odpadów między innymi z nieruchomości niezamieszkałych, na których powstają odpady komunalne. Planowany przetarg będzie obejmował okres od 1 grudnia 2023 r. do 30 listopada 2024 r.
 

Więcej informacji

 

W razie nieprawidłowości w świadczeniu usługi odbioru odpadów komunalnych (w tym uszkodzenia pojemników, nierealizowanie odbiorów zgodnie z harmonogramem, uszkodzenia infrastruktury miejskiej), prosimy o niezwłoczne informowanie Wydziału Rozwoju Gospodarczego w Chojnowie tel. 76 5065 451, wew. 479. 
 

 

W razie pytań, prosimy dzwonić pod numer: 
 76 5065 451, wew. 479 (Urząd Miejski – Wydział Rozwoju Gospodarczego) 

 

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie