naglowek-odpady (szerokość: 750 / wysokość: 100)


Informujemy, iż z dniem 1 stycznia 2020 r. zmieniają się zasady segregowania odpadów. Jak segregować?(szerokość: 750 / wysokość: 520)

(szerokość: 750 / wysokość: 518)
Ulotka dotycząca zasad segregacji do pobrania
(159.78 kb)

PRZYPOMINAMY WŁAŚCICIELOM NIERUCHOMOŚCI JEDNORODZINNYCH ORAZ NIEZAMIESZKAŁYCH O KONIECZNOŚCI WYSTAWIANIA W DNIU ODBIORU POJEMNIKA NA ODPADY LUB WORKA PRZED POSESJĘ (Z WYJĄTKIEM SYTUACJI, GDY POJEMNIKI LUB WORKI UMIEJSCOWIONE SĄ W MIEJSCU SPECJALNIE DO TEGO PRZEZNACZONYM, POSIADAJĄCYM OSOBNE WEJŚCIE, NP. ZASIEK).


Urząd Miejski w Chojnowie przypomina, że właściciele nieruchomości niezamieszkałych, którzy zamierzają wystąpić z gminnego systemu odbierania odpadów, winni złożyć pisemne oświadczenie  o wyłączeniu się z systemu odbierania odpadów komunalnych zorganizowanego przez Gminę Miejską Chojnów. Brak pisemnego oświadczenia złożonego w terminie do 31 lipca 2022 r. skutkować będzie pozostaniem w zorganizowanym przez Miasto systemie gospodarowania odpadami.

Więcej informacji


W razie nieprawidłowości w świadczeniu usługi odbioru odpadów komunalnych (w tym uszkodzenia pojemników, nierealizowanie odbiorów zgodnie z harmonogramem, uszkodzenia infrastruktury miejskiej), prosimy o niezwłoczne informowanie Wydziału Rozwoju Gospodarczego w Chojnowie tel. 76 818 66 81.


 

W razie pytań, prosimy dzwonić pod numer:
 
76 81 86 681 (Urząd Miejski – Wydział Rozwoju Gospodarczego)

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie