Wygląda dobrze
To pole jest wymagane

Aktualności

Aplikacja „Kiedy śmieci"

Przypominamy, że dostępna jest darmowa aplikacja z harmonogramem odbioru odpadów dla mieszkańców Chojnowa - "Kiedy śmieci". Aplikacja informuje o terminach odbioru odpadów, PSZOKu i zasadach segregacji. Można ustawić też otrzymywanie powiadomień o tym kiedy i jakie odpady będą odbierane w najbliższym czasie.

2022-03-15 14:54

DOFINANSOWANIE DO SZKOLEŃ W TWOJEJ FIRMIE

Weź udział w spotkaniu, na którym omówimy dostępne fundusze europejskie na szkolenia, doradztwo lub mentoring. Sprawdź, ile możesz otrzymać na poprawę kompetencji swoich pracowników. Maksymalna wysokość wsparcia to 18 500 zł netto, które możesz przeznaczyć na wybrane przez siebie usługi rozwojowe. DATA: 16 marca 2022 godz.10:00-11:00 on line, zoom Rejestracja: https://dig.sorga.pl/rekrutacja?r=Szkolenia&Szkolenie=9

2022-03-15 13:17

Podziękowanie

Przewodniczący Rady Miejskiej Chojnowa Jan Skowroński, gorąco dziękuje wolontariuszkom Annie i Małgorzacie, radnym Rady Miejskiej Chojnowa, Przewodniczącej Młodzieżowej Rady Miejskiej Laurze i jej koleżankom, chojnowskiej drużynie Związku Harcerstwa Rzeczpospolitej powołanej przez śp. Ks. Krzysztofa Bojko oraz pracownikom Urzędu Miejskiego w Chojnowie za nieocenioną pomoc przy rozładunkach, załadunkach i segregacji pomocy humanitarnej dla Ukrainy.

2022-03-15 12:05

Podziękowanie

Burmistrz Miasta Chojnowa składa serdeczne podziękowania dla KGHM Polska Miedź S.A. oraz Prezes Stowarzyszenia „Imelda” Pani Agnieszce Malik-Demiańczuk za pomoc i wsparcie w pozyskaniu 30 łóżek wraz z pełnym wyposażeniem dla uchodźców z Ukrainy przebywających na terenie naszego miasta, a także Panu Manolisowi Pliatsikas z firmy P.H.U. „Manol” za pomoc w ich przetransportowaniu.

2022-03-15 11:02

Informacja dot. kwaterowania uchodźców

W byłej szkole podstawowej nr 3 przy ul. Kościuszki trwają przygotowania do przyjęcia obywateli z Ukrainy, którzy opuścili swój kraj na skutek trwającej wojny. Urząd Miejski w Chojnowie przystosowuje obiekt do pobytu uchodźców Trwają niezbędne prace umożliwiające udostępnienie pomieszczeń kolejnej grupie uchodźców. Realizowany jest węzeł sanitarny – prysznice, których wcześniej w szkole nie było.

2022-03-14 15:42

serwis jest częścią portalu miejskiego www.chojnow.eu przygotowanego przez MEDIART (w CMS) © przy współudziale Urzędu Miejskiego w Chojnowie